Je bent nog niet ingelogd
ASUS PB63-B7205AH Intel® CoreTM i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS PB63-B7205AH is een compacte Mini PC met krachtige prestaties voor zakelijk en professioneel gebruik. Uitgerust met een Intel Core i7-14700 processor met 20 cores tot 5,40 GHz, biedt dit systeem snelle verwerkingssnelheid. De 16 GB DDR5-geheugen en 512 GB SSD zorgen voor voldoende werkgeheugen en opslagruimte. Het apparaat beschikt over Wi-Fi en Bluetooth voor draadloze connectiviteit en wordt geleverd met Windows 11 Pro. Het compacte zwarte design maakt het geschikt voor verschillende kantooromgevingen en werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 14700 |
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4711636076449 |
| Vendorcode | 90MS02R1-M006E0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ASUS PB63-B3203AH Intel® CoreTM i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14100
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 1010,00
ASUS PB63-B7016MH Core i7-13700 16GB/512GB Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
13700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 1090,00
ASUS PB63-B5204AH Intel® CoreTM i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14400
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 1370,00
ASUS PB63-B7205AH Intel® CoreTM i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwart
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Introductie jaar | 2023 |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 1 x 16GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 1.18 kg |
| Hoogte | 44.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Type Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 770 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal USB-poorten achter | 3 |
| Aantal USB-poorten voor | 5 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 20 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,2 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processor Model | 14700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurnaam | Black |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636076449 |
| Vendorcode | 90MS02R1-M006E0 |
| Artikelnr | 1158159 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯