Je bent nog niet ingelogd
MSI Cubi N ADL S-078EU Intel N100 Mini PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De MSI Cubi N ADL S-078EU is een compact mini pc-systeem met Intel N100 processor en 4 cores die tot 3,40 GHz bereiken. Het apparaat beschikt over 4 GB geheugen en 128 GB SSD-opslagruimte voor dagelijkse taken. Met ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth connectiviteit biedt het draadloze mogelijkheden. Het zwarte design past in elke werkomgeving. Dit mini pc-systeem is geschikt voor basis- en productiviteitswerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Model | N100 |
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4711377216500 |
| Vendorcode | CUBI N ADL S-078EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 1x1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC(Class B), CB/CE, UL(CUL), BSMI, VCCI, RCM(C-Tick) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 1 x 4GB |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Gewicht | 0.54 kg |
| Hoogte | 53.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.0 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel SoC |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Model | N100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Volume | 0,66 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377216500 |
| Vendorcode | CUBI N ADL S-078EU |
| Artikelnr | 1159800 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯