Je bent nog niet ingelogd
ASUS P13R-M Intel C262 LGA 1700 micro ATX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
Het ASUS P13R-M is een compact micro-ATX moederbord met Intel C262 chipset, ontworpen voor LGA 1700 processors. Dit bord ondersteunt tot 128GB DDR5-geheugen via vier slots en beschikt over één PCI-E 5.0 x16 slot voor grafische kaarten of andere expansiekaarten. Met één M.2 slot biedt het basis-mogelijkheden voor snelle opslagconnectiviteit. Door zijn compacte formaat is het geschikt voor kleinere computerkasten, terwijl het essentiële connectiviteitsopties behoudt voor moderne systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel C262 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4711636234337 |
| Vendorcode | 90SB0C70-M0UAY1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | Server |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 4400 (OC) MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 8GB, 16GB, 32GB |
| Supported memory clock speeds | 3600,4000,4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 760 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | AST2600 |
| Grafische adapter-familie | Aspeed |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| SATA-3 6Gbps | 8 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| Serial port headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100, 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Intel I210-AT |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal schijven per behuizing | 8 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| HDMI uit | 0 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 3 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 0 |
| DVI uit | 0 |
| PCI Express x8 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel C262 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel® Pentium®, Intel Xeon E |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636234337 |
| Vendorcode | 90SB0C70-M0UAY1 |
| Artikelnr | 1170262 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯





