Je bent nog niet ingelogd
Transcend JetRam 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MHz ECC JM4800ALE-32G geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
5x
De Transcend JetRam 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MHz ECC JM4800ALE-32G geheugenmodule is ontworpen voor hoogwaardige prestaties. Met een capaciteit van 32 GB en een snelheid van 4800 MHz biedt deze module snelle en efficiënte gegevensoverdracht. De CL 40 timings zijn ontworpen voor stabiele en betrouwbare werking. Deze module is een ideale keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar krachtige en betrouwbare DDR5-geheugenprestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Transcend |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
| EAN | 760557843832 |
| Vendorcode | JM4800ALE-32G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 760557843832 |
| Vendorcode | JM4800ALE-32G |
| Artikelnr | 1060368 |
| Merk | Transcend |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


