Je bent nog niet ingelogd
Kingston Technology 64 GB 1 x 64 GB DDR5 4800 MHz ECC KTL-TS548D4-64G geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De Kingston 64 GB DDR5 4800 MHz ECC-geheugenmodule biedt snelle en betrouwbare prestaties voor veeleisende applicaties. Met een capaciteit van 64 GB en een kloksnelheid van 4800 MHz kan deze module efficiënt omgaan met zware workloads. De CL 40-timings zorgen voor een soepele en vloeiende gegevensoverdracht. Deze module is ontworpen voor professioneel gebruik en kan een waardevolle toevoeging zijn aan uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 740617336191 |
| Vendorcode | KTL-TS548D4-64G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 64 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617336191 |
| Vendorcode | KTL-TS548D4-64G |
| Artikelnr | 1082789 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


