Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x16GB 5600 CMH32GX5M2B5600Z36K geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
50x
De Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x16GB 5600 CMH32GX5M2B5600Z36K geheugenmodule biedt gebruikers 32GB aan high-performance DDR5 geheugen met een kloksnelheid van 5600MHz en CL 36 timings. De modules zijn uitgerust met RGB-verlichting en ondersteunen AMD EXPO, wat de prestaties kan optimaliseren. Deze geheugenmodules zijn een aantrekkelijke keuze voor systemen die profiteren van de verbeterde capaciteit en snelheid van DDR5 geheugen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 36 |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 840006600091 |
| Vendorcode | CMH32GX5M2B5600Z36K |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x16GB 5600 CMH32GX5M2B5600Z36K geheugenmodule
Geheugen snelheid:
5600 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x16GB 6000 CMH32GX5M2E6000Z36 geheugenmodule
Geheugen snelheid:
6000 MHz
Bekijk vergelijking
€ 409,90
Corsair DDR5 Vengeance RGB 2x16GB 6400 CMH32GX5M2B6400Z36 geheugenmodule
Geheugen snelheid:
6400 MHz
Bekijk vergelijking
€ 519,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.25 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Compatibele producten | AMD 600 Series |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006600091 |
| Vendorcode | CMH32GX5M2B5600Z36K |
| Artikelnr | 1071722 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5-geheugen levert DDR5-prestaties, hogere snelheden en grotere capaciteiten die zijn geoptimaliseerd voor AMD-moederborden, terwijl jouw pc wordt verlicht met dynamische RGB-verlichting met tien zones. Strak afgeschermde geheugenchips maken snellere verwerking, weergave en buffering dan ooit mogelijk, met ingebouwde spanningsregeling die betrouwbaar vermogen levert bij hoge frequenties voor eenvoudig, fijn gecontroleerd overklokken.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Mohammed Nebih kulaho
Eerste review
Herzien: 29-03-2026
5 dagen in bezit
RAM worth the price
Fast, effective, and worth its price
As far as I'm concerned, everything is good: delivery, product, and quality.
★★★★★★★★★★
guaponso
Geplaatst: 04-03-2026
15 dagen in bezit
RGB prijs is niet waard
Heel top om te hebben, had eigenlijk niet verwacht dat CL36 "slecht" zou zijn maar in deze economie met RAM prijzen mag je nauwelijks klagen. Hoewel je wel betere DDR5 6000mhz CL30 ram kan krijgen voor 40 euro minder op Megekko.
❮
❯


