Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory DDR5 Viper 4 1x8GB 4800Mhz () PSD58G480041 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
2x
De Patriot Memory DDR5 Viper 4 1x8GB 4800Mhz () PSD58G480041 geheugenmodule biedt een snelle geheugenoplossing voor moderne pc's. Met een capaciteit van 8 GB en een kloksnelheid van 4800 MHz kan deze module soepele multitasking en snelle gegevensoverdracht ondersteunen. De CL 40 timingspecificaties leveren een goede balans tussen prestaties en betrouwbaarheid op. Deze DDR5 geheugenmodule is een aantrekkelijke keuze voor gebruikers op zoek naar een snelle en effectieve geheugenconfiguratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
| EAN | 0814914029176 |
| Vendorcode | PSD58G480041 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Gewicht | 17 g |
| Hoogte | 32 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0814914029176 |
| Vendorcode | PSD58G480041 |
| Artikelnr | 1078226 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


