Je bent nog niet ingelogd
Kingston DDR5 FURY Beast White 1x16GB 5600 KF556C36BWE-16 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Kingston DDR5 FURY Beast White is een single-channel geheugenmodule met 16 GB capaciteit, geschikt voor moderne high-performance systemen. Deze module werkt op 5600 MHz en biedt CL36 timings voor uitstekende prestaties. Met ondersteuning voor zowel Intel XMP als AMD EXPO kan de geheugenmodule eenvoudig worden overclocked voor optimale systeemprestaties. Het witte design van de FURY Beast reeks past perfect in moderne PC-builds met een stijlvol en elegant uiterlijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
| EAN | 740617333732 |
| Vendorcode | KF556C36BWE-16 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Kingston DDR5 FURY Beast White 1x16GB 5600 KF556C36BWE-16 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Kingston DDR5 FURY Beast White 1x32GB 5600 KF556C36BWE-32 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
32 GB
Bekijk vergelijking
€ 599,00
Kingston DDR5 FURY Beast White 2x32GB 5600 KF556C36BWEK2-64 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
64 GB
Bekijk vergelijking
€ 1280,00
Kingston DDR5 FURY Beast White 1x16GB 5600 KF556C36BWE-16 geheugenmodule
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
Kingston DDR5 FURY Beast 2x8GB 5600 KF556C36BBEK2-16 geheugenmodule
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 259,00
Kingston DDR5 Fury Beast 1x16GB 5600 KF556C36BBE-16 geheugenmodule
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 259,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| Duur row active | 32 ns |
| Duur row cycle | 48 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 295 ns |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Spanning | 1.25 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Loden behuizing | Goud |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Programmeerspanning (VPP) | 1,8 V |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 6,62 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 34,34 g |
| Hoogte | 34.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617333732 |
| Vendorcode | KF556C36BWE-16 |
| Artikelnr | 1079710 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (9)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
EdwinK
Geplaatst: 18-05-2026
37 dagen in bezit
Snel en stabiel
Goede prestaties
Wit !
Helaas paar maanden te laat gekocht dus duur
Zeer tevreden over dit geheugen. Werkt direct stabiel op 6000 MT/s en ziet er mooi uit in een witte build. Goede prestaties voor gaming en dagelijks gebruik. Snelle DDR5 kit met stabiele EXPO/XMP prestaties. Installatie verliep probleemloos en de timings zijn uitstekend voor deze prijsklasse.
★★★★★★★★★★
Gigibby
Eerste review
Geplaatst: 15-03-2026
5 dagen in bezit
Total black
Next day delivery with code
Cool litle ram Normal size same as ddr4
★★★★★★★★★★
Ricardo
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 18-02-2026
26 dagen in bezit
Goede prijs
Competitieve RAM-prijs in deze marktomstandigheden. Optimale prestaties Met EXPO.
★★★★★★★★★★
Ziggy the Reviewer
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 10-02-2026
5 dagen in bezit
The new wealth status indicator.
Stable
Hynix memory chips
Low temps
Ya'll know what... 💸
Works as a charm (it better be for that price). Stable @6000Mhz using EXPO I as well as EXPO II with my Ryzen 9 9900x. I will give it to my grandkids one day as family jewels.
★★★★★★★★★★
Koen
Eerste review
Geplaatst: 21-01-2026
5 dagen in bezit
Perfect in mijn nieuwe computer
Werkt perfect in mijn nieuwe computer.
❮
❯


