Team Group T-CREATE EXPERT 32 GB 2 x 16 GB DDR5 288-pin DIMM EC CTCWD532G6000HC30DC01 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
7x
De Team Group T-CREATE EXPERT 32 GB DDR5 geheugenmodules bieden een snelle en betrouwbare prestatie voor gaming en andere veeleisende toepassingen. Met een kloksnelheid van 6000 MHz en CAS latentie van 30, zijn deze modules optimaal uitgerust voor de nieuwste CPU-platforms van Intel en AMD. De dubbele module-opstelling levert 32 GB aan totale capaciteit, waardoor je de beschikbare systeemresources kan maximaliseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 30 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 765441766433 |
| Vendorcode | CTCWD532G6000HC30DC01 |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA, WEEE |
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 30 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 32 mm |