Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-123MBP
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Brother LC-123MBP is een gele inktcartridge ontworpen voor Brother printers. Deze cartridge biedt een printcapaciteit van tot 600 pagina's, waardoor deze geschikt is voor regelmatig gebruik. Met deze inktcartridge kunt u gele afdrukken van goede kwaliteit realiseren. De cartridge is eenvoudig in te installeren en compatible met verschillende Brother printermodellen. Ideaal voor zowel privé- als kantoorgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
| EAN | 5014047563133 |
| Vendorcode | LC-123YBP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Brother Inktc. LC-123MBP
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
Huidig
Brother Inktc. LC-123M Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother LC-123MBP Magenta inktcartridge
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Brother inktc. voordeel verpakking LC-123BKBP2
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 57,95
Brother Inktc. LC-123BKBP
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 26,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | DCP-J4110DW DCP-J132W DCP-J152W DCP-J552DW DCP-J752DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFCJ4710DW MFC-J650DW MFC-J6520DW MFC-J6720DW MFC-J6920DW |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Hoogte | 180 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5014047563133 |
| Vendorcode | LC-123YBP |
| Artikelnr | 105099 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯