Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte X870E AORUS XTREME AI TOP moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
35x
Het Gigabyte X870E AORUS XTREME AI TOP is een krachtig AMD Socket AM5 moederbord met een E-ATX formaat. Met ondersteuning voor maximaal 256GB DDR5 geheugen, twee PCI-E 5.0 x16 slots en drie M.2 slots biedt dit moederbord uitstekende prestaties en uitbreidingsmogelijkheden. Verder beschikt het over Wi-Fi connectiviteit en een stijlvol zwart design, waardoor het een hoogwaardige toevoeging is aan elke high-end desktop configuratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | E-ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD X870E |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8600+ MHz |
| Geheugen snelheid | 4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC1220 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD CrossFire | ✖︎ |
| Nvidia SLI | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 8 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 1 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 3 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal waterpompaansluitingen | 5 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 10000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Marvell AQC113C |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Qualcomm QCNCM865 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 8 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 6 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 2 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD X870E |
| DirectX versie | 12.0 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | E-ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning, Water cooling |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 4e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 4e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 269 mm |
| Diepte | 269 mm |
| Gewicht | 3,76 kg |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331866150 |
| Vendorcode | X870E A XTREME AI TOP |
| Artikelnr | 1149028 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



