Je bent nog niet ingelogd
MSI MEG X870E GODLIKE moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
111x
Het MSI MEG X870E GODLIKE is een premium E-ATX moederbord voor AMD Socket AM5 processors. Dit topmodel beschikt over het nieuwste AMD X870E chipset en biedt indrukwekkende connectiviteit met 2x PCI-E 5.0 x16 slots en 7 M.2 slots voor zeer snelle opslagopties. Het ondersteunt tot 256GB DDR5 geheugen verdeeld over 4 slots en is voorzien van ingebouwde Wi-Fi. Het elegante zwarte design met uitgebreide features maakt het geschikt voor high-end gamers en content creators.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Form factor moederbord | E-ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD X870E |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 7 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8400 (OC) MHz |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC4082 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 6.5 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| AMD CrossFire | ✖︎ |
| Nvidia SLI | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 7 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| S/PDIF | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 4 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 4 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 10000, 5000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Marvell AQC113CS, Realtek RTL8126 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 9 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 8 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 6 x |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| USB 4.0-Gen3x2 Type C | 2 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Totaal aantal SATA-connectoren | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD X870E |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | E-ATX |
| PC gezondheids monitor | CPU, Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 4e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 4e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 5e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 5e M.2 nieuwste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 5.0 x16 | 2 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 277 mm |
| Diepte | 277 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377276221 |
| Vendorcode | MEG X870E GODLIKE |
| Artikelnr | 1156867 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




