Je bent nog niet ingelogd
DeepCool LD360 waterkoeler
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
138x
De DeepCool LD360 is een krachtige all-in-one waterkoeler met een 360mm radiator. Met 3 stille 120mm fans en RGB-verlichting biedt deze koeler een effectieve oplossing voor het koelen van modern high-end hardwarecomponenten. De LD360 is compatibel met de meeste Intel- en AMD-socket configuraties, waaronder de nieuwste 1851-socket. Deze compacte en gestroomlijnde waterkoeler kan bijdragen aan een efficiënte systeemkoeling en een stijlvolle look binnen uw PC-behuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Radiator formaat | 360 |
| Socket | 1851 |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
| EAN | 6933412728726 |
| Vendorcode | R-LD360-BKMSN-G-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type beeldscherm | LED |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Socket | 1851 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Materiaal | Aluminium |
| Pompconnector | 3-pin |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,22 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Led-stroomverbruik (pomp) | 2,55 W |
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 3,15 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Pomp stroom | 350 mA |
| Pomp voltage | 12 V |
| Stroomverbruik pomp | 4,2 W |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,64 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte Slangen | 410 mm |
| Gewicht | 1,79 kg |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Pompbreedte | 7,8 cm |
| Pompdiepte | 8,9 cm |
| Pomphoogte | 5,3 cm |
| Radiator formaat | 360 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Installatie instructie | ✓︎ |
| Moeren aantal | 8 |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtdruk | 3.48 mm/H2O |
| Luchtverplaatsing (max) | 72,04 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan Snelheid | 2400 RPM |
| Fan snelheid (min) | 600 RPM |
| Geluidsniveau pomp | 21 dB |
| Geluidsproductie max | 38,71 dB |
| Pomp motor snelheid | 3400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412728726 |
| Vendorcode | R-LD360-BKMSN-G-1 |
| Artikelnr | 958762 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Moskovic
Eerste review
Geschreven bij: DeepCool LD240 waterkoeler
Geplaatst: 05-02-2026
5 dagen in bezit
Gewoon goed
Goed prijs
Displayletters wat groot
Prima koeler, vooral lekker stil Goed prijs kwaliteit verhouding De getallen op het cpublok hadden iets kleiner gekunt maar wel prima zichbaar zo
❮
❯
❮
❯




