Je bent nog niet ingelogd
Akasa Alucia H4 Plus
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Akasa Alucia H4 Plus is een compacte luchtkoeler voor CPU's met een hoogte van 92 mm, geschikt voor Intel-sockets 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 2011, 2066, 1851 en AMD AM4, AM5. De koeler beschikt over een enkele 120 mm ventilator en is vervaardigd uit aluminium en koper voor optimale warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van 33,1 dB biedt deze koeler een stille koeloplossing. De compacte afmeting maakt het geschikt voor behuizingen met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 33.1 dB |
| Hoogte | 92 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
| EAN | 4710679551821 |
| Vendorcode | AK-CC4021HP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 33.1 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 56 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 1.94 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Blauw, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 148 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 644 gram |
| Hoogte | 92 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal clips | 4 |
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Moeren aantal | 4 |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Productlevensduur | 40000 uur |
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 185 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679551821 |
| Vendorcode | AK-CC4021HP01 |
| Artikelnr | 1059978 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



