Je bent nog niet ingelogd
Akasa Alucia H4
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Akasa Alucia H4 is een compacte CPU-koeler met een hoogte van slechts 96 mm, ideaal voor installaties met beperkte ruimte. Deze koeler beschikt over een 120 mm fan en combineert aluminium en koperen materialen voor optimale warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van 33,1 dB blijft de koeler bijzonder stil. De Alucia H4 ondersteunt een breed spectrum aan sockets, waaronder Intel 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, 2066 en AMD AM4 en AM5, wat deze koeler zeer veelzijdig maakt voor verschillende processortypen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Akasa |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 33.1 dB |
| Hoogte | 96 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
| EAN | 4710679550435 |
| Vendorcode | AK-CC4017EP01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 33,1 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 33.1 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 56 CFM |
| Luchtdruk | 1.94 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Blauw, Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydrodynamische lager (HDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 154 mm |
| Gewicht | 672 gram |
| Hoogte | 96 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 25 x 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief thermisch pad | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 185 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679550435 |
| Vendorcode | AK-CC4017EP01 |
| Artikelnr | 1059979 |
| Merk | Akasa |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



