Je bent nog niet ingelogd
DeepCool Ice Edge Mini FS Processor Koelset 8 cm Zwart, Blauw, Zilver 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De DeepCool Ice Edge Mini FS is een compacte CPU-luchtkoeler met een 80 mm fan, geschikt voor Intel LGA 1151 en AMD AM4/AM5 sockels. Met een hoogte van slechts 75 mm past deze koeler uitstekend in beperkte ruimtes, zoals kleine PC-kastjes. De koeler produceert maximaal 24,7 dB en werkt daardoor vrijwel geluidloos. Het zwart-zilver-blauwe design integreert goed in moderne systemen. Deze budgetvriendelijke oplossing biedt een goede balans tussen koelprestaties en ruimtebesparing voor mainstream processoren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1151, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Geluidsproductie max | 24.7 dB |
| Hoogte | 75 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2021 |
| EAN | 6933412706380 |
| Vendorcode | DP-MCH2-IEMV2 |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✖︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Fan snelheid (max) | 2420 RPM |
| Fan snelheid (min) | 1980 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Aantal warmte pijpen | 2 |
| Geluidsproductie max | 24.7 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 25 CFM |
| Socket | 1151, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 80 mm |
| Ventilatorlagertechnologie | Hydrolager |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur Product | Blauw, Zilver, Zwart |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,12 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 1,44 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 119 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 264 gram |
| Hoogte | 75 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 80 x 80 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | AMD A, AMD Athlon II X2, AMD Athlon II X3, AMD Athlon II X4, AMD AthlonTM X4, AMD FXTM, AMD Phenom II X2, AMD Phenom II X3, AMD Phenom II X4, AMD Phenom II X6, Intel® Celeron®, Intel® Celeron® G, Intel® CoreTM2 Duo, Intel® CoreTM2 Quad, Intel® CoreTM i3, Intel® CoreTM i5, Intel® CoreTM i7, Intel® Pentium®, Intel® Pentium® G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412706380 |
| Vendorcode | DP-MCH2-IEMV2 |
| Artikelnr | 1141339 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



