LC-Power LC-CF-120-ARGB-B koelsysteem voor computers Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De LC-Power LC-CF-120-ARGB-B is een zwarte computerventilator met 120 mm diameter, ontworpen voor behuizingkoeling. De ventilator bereikt een maximale snelheid van 1300 RPM en genereert tot 49 CFM luchtverplaatsing met een druk van 0,83 mm/H2O. De geluidsproductie bedraagt maximaal 26,8 dB, wat een stille werking biedt. Deze case fan is voorzien van ARGB-verlichting via 3-pins interface, waardoor kleurrijke verlichting en synchronisatie met andere RGB-apparaten mogelijk zijn. Geschikt voor standaard computerbehuizingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LC Power
Fan Diameter120 mm
Fan snelheid (max)1300 RPM
Luchtverplaatsing (max)49 CFM
Geluidsproductie max26.8 dB
Luchtdruk0.83 mm/H2O
Aantal Ventilatoren1 x
LED Verlichting ✓︎
RGB InterfaceARGB (3 pins)
Verkrijgbaar sindsNovember 2023
EAN4260070120145
VendorcodeLC-CF-120-ARGB-B
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificering CE
Design
Aantal Ventilatoren 1 x
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Materiaal Kunststof
Soort Ventilator
Type lager Vloeistof dynamisch lager (FDB)
Energie
Nominale netspanning 0,3 A
Spanning 12 V
Gewicht en omvang
Breedte 120 mm
Diepte 25 mm
Gewicht fan 162 g
Hoogte 120 mm
Inhoud van de verpakking
Aantal schroeven 4
Inclusief schroeven✓︎
Inclusief Controller ✖︎
Kenmerken
Geschikte locatie Computer behuizing
Overige specificaties
Luchtverplaatsing (max) 49 CFM
Luchtdruk 0.83 mm/H2O
RGB Interface ARGB (3 pins)
Fan Snelheid 800 ~ 1300 RPM
LED Verlichting✓︎
Prestatie
Aantal ventilatorbladen 7
Geluidsproductie max 26.8 dB
Geluidsniveau (lage snelheid) 14,6 dB
Minimum luchtstroom 20,35 cfm
Fan snelheid (max) 1300 RPM
Fan Diameter 120 mm
Technische details
Aansluiting 6-Pin
PWM Controlled ✖︎
Aantal leds 24
Rotatiesnelheid ( min) 800 RPM
Product informatie
EAN4260070120145
VendorcodeLC-CF-120-ARGB-B
Artikelnr1098344
MerkLC Power
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
DeepCool RF 120 B Computer behuizing Ventilator
11x
. Levertijd:
Meer productinformatie
11x
DeepCool RF 120 W Computer behuizing Ventilator
15x
. Levertijd:
Meer productinformatie
15x
be quiet! LIGHT WINGS LX 120mm PWM Reverse Black
27x