Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Toughfan EX12 Pro HSP Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Thermaltake CL-F171-PL12BL-A is een setje van drie 120 mm case fans, ontworpen voor efficiënte koeling van computerkasten. Deze ventilatoren bereiken maximaal 2000 toeren per minuut en genereren tot 71 CFM luchtverplaatsing per eenheid. Met PWM-regeling kunt u de ventilatorsnelheid dynamisch aanpassen aan uw koelbehoeften. De maximale geluidsproductie bedraagt 29,8 dB per ventilator, wat relatief stil is voor deze formaat. Met een luchtdruk van 3,19 mm/H2O biedt deze set een goed evenwicht tussen koelcapaciteit en geluidsniveaus, ideaal voor standaard computerbehuizingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 71 CFM |
| Geluidsproductie max | 29.8 dB |
| Luchtdruk | 3.19 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 4713227539395 |
| Vendorcode | CL-F171-PL12BL-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,17 A |
| Startspanning | 6 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,04 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Installatie instructie | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 71 CFM |
| Luchtdruk | 3.19 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 29.8 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 22,6 dB |
| Minimum luchtdruk | 2,6 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 64,21 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 40000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227539395 |
| Vendorcode | CL-F171-PL12BL-A |
| Artikelnr | 1120285 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
