Je bent nog niet ingelogd
Silverstone Air Penetrator 120i PRO Computer behuizing Luchtkoeler 14 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone Air Penetrator 120i PRO is een 140 mm computerbehuizing luchtkoeler met PWM-besturing voor nauwkeurige snelheidsregeling. Met een maximale snelheid van 2000 RPM levert deze enkele ventilator tot 73 CFM luchtverplaatsing en een luchtdruk van 2,72 mm/H2O. De geluidsproductie bedraagt maximaal 41,3 dB, wat hem geschikt maakt voor stille systemen. De ventilator is voorzien van LED-verlichting voor esthetische aanvulling in je computerbehuizing. Ideaal voor efficiënte koeling en airflow management.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Geluidsproductie max | 41.3 dB |
| Luchtdruk | 2.72 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4710679811390 |
| Vendorcode | SST-AP140I-ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT), Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Type ledaansluiting | 4-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,27 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Nominale netspanning | 0,27 A |
| Startspanning | 6 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 139 mm |
| Diepte | 139, 25 mm |
| Gewicht | 195 g |
| Gewicht fan | 195 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 73 CFM |
| Luchtdruk | 2.72 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 41.3 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 14,9 dB |
| Minimum luchtdruk | 0,3 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 18,8 cfm |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 41,3 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 14,9 dB |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Statische druk ventilator | 2,52 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679811390 |
| Vendorcode | SST-AP140I-ARGB |
| Artikelnr | 1151479 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
