Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Meshify 2 Black Solid Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
27x
De Fractal Design Meshify 2 Black Solid Behuizing is een ruime computerbehuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 474 x 240 x 542 millimeter biedt deze behuizing voldoende ruimte voor moderne hardwarecomponenten. De voorkant is uitgerust met twee 140mm fans en achter één 140mm fan voor optimale luchtstroom. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 18,5 centimeter hoogte en grafische kaarten tot 32 centimeter lengte. Ook voorzien is ruimte voor een stroomvoorziening tot 25 centimeter. Dit model combineert functionaliteit met een praktisch design voor verschillende bouwconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 474 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 542 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 8 x |
| 3.5" bay totaal | 6 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 7 + 2 Vertical |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 23 |
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 18 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 542 mm |
| Gewicht | 10.10 kg |
| Hoogte | 474 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 280, 360 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 58,95 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172702429 |
| Vendorcode | FD-C-MES2A-01 |
| Artikelnr | 296061 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
❮
❯
❮
❯





