Je bent nog niet ingelogd
Corsair FRAME 4500X LX-R RGB White Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Corsair FRAME 4500X LX-R RGB White is een ruime behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 499 x 256 x 471 mm biedt deze case voldoende ruimte voor krachtige hardware. De behuizing beschikt over drie 120mm fans aan de zijkant en een transparant paneel voor optimale zichtbaarheid van je componenten. Er is ruimte voor CPU-koelers tot 18,5 cm, grafische kaarten tot 46 cm en voedingen tot 25 cm. De RGB-verlichting voegt een visueel element toe aan je gaming-setup. Dit is een veelzijdige keuze voor enthusiasten die een goed uitgeruste behuizing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 499 mm |
| Breedte | 256 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 8 + 3 Vertical |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal, Kunststof, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 256 mm |
| Diepte | 471 mm |
| Gewicht | 11.70 kg |
| Hoogte | 499 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440402800 |
| Vendorcode | CC-9011317-WW |
| Artikelnr | 973460 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




