Je bent nog niet ingelogd
ADATA Ultimate SU650 960GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De ADATA Ultimate SU650 960GB 2.5" SSD is een krachtige solid-state drive die gebruikmaakt van SATA III-interface voor snelle gegevensoverdracht. Met lees- en schrijfsnelheden tot respectievelijk 520 MB/s en 450 MB/s biedt deze SSD een aanzienlijke verbetering in prestaties vergeleken met traditionele harde schijven. Met een opslagcapaciteit van 960 GB is deze SSD geschikt voor veeleisende toepassingen zoals gaming, video-editing en hoge-performancedatabases.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Adata |
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2018 |
| EAN | 4713218461186 |
| Vendorcode | ASU650SS-960GT-R |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ADATA Ultimate SU650 - [ASU650SS-240GT-C] 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 67,95
ADATA Ultimate SU650 256 GB 3D NAND 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 63,95
ADATA ASU650SS-512GT-R internal solid state drive 512 GB 3D NAND 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 110,95
ADATA Ultimate SU650 960GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingsbestendigheid | 20 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECC | ✓︎ |
| Geheugen type | SLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69.8 mm |
| Diepte | 100.5 mm |
| Gewicht | 48 gram |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Merkspecifieke technologieën | SLC Caching |
| NAND-flashtype | SLC (Single Level Cell) |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713218461186 |
| Vendorcode | ASU650SS-960GT-R |
| Artikelnr | 1017397 |
| Merk | Adata |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De Ultimate SU650 SSD heeft een 3D NAND Flash en een high-speed controller met een capaciteit van 960 GB. Het biedt lees- / schrijfprestaties tot 520/450 MB / s en hogere betrouwbaarheid dan 2D NAND SSDs. De SU650 beschikt over SLC-caching en geavanceerde foutcorrectietechnologieën om optimale gegevensprestaties en -integriteit te garanderen. Voor degenen die een opvallende pc-upgrade willen ervaren, is de SU650 absoluut een uitstekende keuze. 3D NAND in een eenvoudige pc-upgrade Met 3D NAND Flash biedt de SU650 een hogere efficiëntie en hogere betrouwbaarheid in vergelijking met 2D NAND SSDs. Snellere prestaties Het intelligente SLC-caching-algoritme maakt NAND-flashgeheugengebruik in single-level celmodus mogelijk en verbetert de prestaties. De lees / schrijf-topsnelheid van de SU650 van maximaal 520/450 MB per seconde zorgt voor een soepeler en snellere opstart, bestandsoverdracht en downloads. Uitgebreide foutcorrectiecode Met ondersteuning voor Error Correction Code (ECC) -technologie kan de SU650 fouten detecteren en oplossen om de integriteit van de gegevens te waarborgen en de levensduur van de SSD te verlengen. De MTBF (gemiddelde tussen storingen) is maximaal 2 miljoen uur of 25% meer dan 2D NAND SSDs. Robuuster, stiller en betrouwbaarder De SSDs bevatten geen mechanische componenten die traditionele HDDs met hogere schokken, trillingen (1500 G / 0,5ms) en temperatuurbestendigheid (0 ° C tot 70 ° C) overtreffen. Ze zijn ook volledig stil en verbruiken zeer weinig stroom, terwijl ze uw gegevens beter beschermen. Proprietary Software - SSD Toolbox en Migration Utility Door een SU650 te kopen, hebt u recht op gratis downloads van ADATA SSD Toolbox en Migration Utility. SSD Toolbox stelt u in staat de Ultimate SU650 te bewaken en te beheren met schijfstatus, gebruik en gebruiksinformatie. Het migratiehulpprogramma is met name handig voor gebruikers die overschakelen van HDD naar SSD, omdat het is ontworpen voor eenvoudige en snelle back-up en migratie van volledige schijven, inclusief het besturingssysteem. Voor notebooks en desktops De SU650 past gemakkelijk in ultrabooks met een dikte van slechts 7 mm. Een 2,5 mm-adapter voor gebruik in 9.5 mm schijfposities is inbegrepen om compatibiliteit met vrijwel elke notebook, desktop en console te garanderen. features:
- Vormfactor: 2,5 (6,35 cm)
-NAND Flash: 3D NAND
Interface: SATA 6 GB / s
- Sequentieel R / W-vermogen (max): tot 520/450 MB / s
Slagvastheid: 1500 G / 0,5 ms
- Inclusief gratis kloonsoftware (migratiesoftware) "Acronis"
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯





