Je bent nog niet ingelogd
Samsung MZ7L3960HCJR-00A07 internal solid state drive 960 GB TLC 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
1x
De Samsung MZ7L3960HCJR-00A07 is een interne 2.5-inch SSD met een opslagcapaciteit van 960 GB. Dit apparaat maakt gebruik van TLC-geheugen en biedt SATA III-connectiviteit voor compatibiliteit met diverse systemen. Met een maximale leessnelheid van 550 MB/s en schrijfsnelheid van 520 MB/s is deze schijf geschikt voor alledaagse computergebruik en opslaginstellingen. De compacte 2.5-inch vormfactor maakt installatie in laptops en desktops eenvoudig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 520 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 4260580377374 |
| Vendorcode | MZ7L3960HCJR-00A07 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Samsung PM893 240 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 219,00
Samsung PM893 480 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
€ 549,00
Samsung MZ7L3960HCJR-00A07 internal solid state drive 960 GB TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Samsung PM893 1920 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1920 GB
Bekijk vergelijking
€ 1370,00
Samsung PM893 3840 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
3840 GB
Bekijk vergelijking
€ 2120,00
Samsung PM893 7680 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
7680 GB
Bekijk vergelijking
€ 3760,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | Server/werkplaats |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 98.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 30.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 520 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260580377374 |
| Vendorcode | MZ7L3960HCJR-00A07 |
| Artikelnr | 919265 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten




