Je bent nog niet ingelogd
Samsung PM893 7680 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
3x
De Samsung PM893 7680 GB is een enterprise-klasse 2.5" SSD met V-NAND TLC technologie. Met een opslagcapaciteit van 7680 GB biedt dit apparaat massale opslagruimte voor datacenters en professionele omgevingen. Via de SATA III-interface bereikt de drive maximale leessnelheden van 550 MB/s en schrijfsnelheden van 520 MB/s. Dit maakt de PM893 geschikt voor applicaties waarbij betrouwbaarheid en grote capaciteit essentieel zijn. Het model is ontworpen voor intensieve werklasten en continues bedrijfsomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| SSD Opslagcapaciteit | 7680 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 520 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 4260580377404 |
| Vendorcode | MZ7L37T6HBLA-00A07 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Samsung PM893 240 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 219,00
Samsung PM893 480 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
€ 549,00
Samsung MZ7L3960HCJR-00A07 internal solid state drive 960 GB TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
€ 859,00
Samsung PM893 1920 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1920 GB
Bekijk vergelijking
€ 1370,00
Samsung PM893 3840 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
3840 GB
Bekijk vergelijking
€ 2120,00
Samsung PM893 7680 GB V-NAND TLC 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
7680 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | Server/werkplaats |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Stroomverbruik (lezen) | 2,1 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 3,2 W |
| Vermogensverbruik (max) | 1,5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Optische drivecontroller | Samsung Metis |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 6,8 mm |
| Gewicht | 70 g |
| Hoogte | 69,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 7680 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Interface | SATA III |
| End-to-End Data Protection | ✓︎ |
| Hardware encryptie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 98.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 30.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 520 MB/s |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260580377404 |
| Vendorcode | MZ7L37T6HBLA-00A07 |
| Artikelnr | 939422 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




