Je bent nog niet ingelogd
Dicota D30971 kabelslot Zwart, Zilver 2 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
Het Dicota D30971 kabelslot biedt betrouwbare beveiliging voor uw laptop en andere waardevolle apparaten. Dit slot is vervaardigd uit robuust staal en beschikt over een praktische kabellengte van 2 meter, wat voldoende flexibiliteit biedt voor diverse beveiligingssituaties. Het elegante design in zilver en zwart past bij modern kantoormateriaal. Ideaal voor mobiele professionals die hun apparatuur willen beschermen tegen diefstal op kantoor, in bibliotheken of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dicota |
| Materiaal | Staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 7640158661802 |
| Vendorcode | D30971 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen | 2 toetsen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 4,4 mm |
| Gewicht | 200 gram |
| Hoogte | 4,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Monitor |
| Diameter van de kabel | 4.40 mm |
| Veiligheids functies | T-stang |
| Met slot | ✓︎ |
| Slot type | 2 toetsen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7640158661802 |
| Vendorcode | D30971 |
| Artikelnr | 250062 |
| Merk | Dicota |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten