Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper NC13PKOR kabelslot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Smartkeeper NC13PKOR is een robuust kabelslot gemaakt van duurzaam polycarbonaat, ontworpen voor beveiliging van laptops en andere apparaten. Dit slot is voorzien van een opvallende oranje kleur die gemakkelijk herkenbaar is. Het kabelslot biedt een praktische oplossing voor het beveiligen van uw elektronische apparatuur tegen diefstal. Het compacte ontwerp maakt het geschikt voor thuisgebruik, op kantoor of onderweg. Met zijn stevige constructie biedt dit Smartkeeper-slot een betrouwbare beschermingsoplossing voor uw waardevol bezit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Kleur Product | Oranje |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8809534695995 |
| Vendorcode | NC13PKOR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Oranje |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Universeel |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534695995 |
| Vendorcode | NC13PKOR |
| Artikelnr | 975241 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯