Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper NC13P1OR kabelslot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
Het Smartkeeper NC13P1OR kabelslot biedt een praktische beveiligingsoplossing voor laptops en ander elektronisch apparatuur. Dit slot is vervaardigd uit duurzaam polycarbonaat en heeft een opvallende oranje kleur voor gemakkelijke herkenning. Het is ontworpen voor gebruikers die hun apparaten willen beveiligen tegen diefstal op het kantoor, in het onderwijs of onderweg. Het compacte design maakt het eenvoudig mee te nemen en te gebruiken waar nodig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Kleur Product | Oranje |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8809534696008 |
| Vendorcode | NC13P1OR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Oranje |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Universeel |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534696008 |
| Vendorcode | NC13P1OR |
| Artikelnr | 975234 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯