Je bent nog niet ingelogd
Dell UltraSharp U2724D 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
24x
De Dell UltraSharp U2724D is een 27-inch QHD-monitor met 2560x1440 pixelresolutie, speciaal ontworpen voor professionals die scherpe beelden en nauwkeurige kleurweergave nodig hebben. Met een 120Hz verversingssnelheid en IPS-paneel biedt deze monitor vloeiend beeld en uitstekende kijkhoeken. De 8ms reactietijd zorgt voor responsief scherm gedrag. USB-C-aansluiting maakt het apparaat veelzijdig inzetbaar voor verschillende werkstations en biedt mogelijkheden voor gegevensoverdracht en apparaatvoeding.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 8 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 399,00
laatste 90 dagen: 399,00
329,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 178 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 120 Hz |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1080, 2560 x 1440 |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Pixeldichtheid | 108,97 ppi |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 8 ms |
| Responstijd (min) | 5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 2.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 2 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 0 |
| HDMI in | 1 x |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Charging port type | USB Type-C + USB Type-A |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingang stroom | ✓︎ |
| PC audio ingang | ✖︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,47 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 24 kWu |
| Stroom | 1.6 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 23,9 W |
| Vermogensverbruik (max) | 85 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (bovenkant) | 7,75 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 7,75 mm |
| Breedte | 612.2 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,2 mm |
| Diepte | 192.3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 50,1 mm |
| Gewicht | 6.24 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,49 kg |
| Hoogte | 535.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 352,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 15 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (onderkant) | 9,1 mm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PAIA-versie | 1.3.2, 2022 |
| Totale Koolstofvoetafdruk | 605 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | PVC/BFR |
| HDCP versie | 1.4 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✖︎ |
| Inclusief Stylus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 5, 41 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 176, 99 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 46, 43 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 376, 03 |
| Totale koolstofuitstoot, standaardafwijking (kg CO2e) | 149 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184821442 |
| Vendorcode | DELL-U2724D |
| Artikelnr | 1101715 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





