Samsung ViewFinity S6 LS32D600UAUXEN 32" Quad HD 100Hz USB-C 90W IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
7x
De Samsung ViewFinity S6 LS32D600UAUXEN is een 32 inch Quad HD monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels. Het IPS-paneel biedt een verversingssnelheid van 100 Hz en ondersteuning voor HDR10. Met de ingebouwde USB-C-aansluiting kunnen apparaten snel worden aangesloten en opgeladen met een vermogen van 90W. Deze monitor is ontworpen voor een optimale werkervaring, met scherpe beeldkwaliteit en flexibele connectiviteit.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuli 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
279,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 69,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,3 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.277 mm
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 280 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Adaptief beeld✓︎
Doorgelust✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Eye Saver
Snelle oplaadtechnologie Power Delivery
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
Aantal DisplayPort-uitgangen 1
HDMI in 1 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Charging port type USB Type-C
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 25°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -92 - 92°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -30 - 30°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 39 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 26 W
Vermogensverbruik (max) 160 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 713.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 713,9 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 41,8 mm
Gewicht 7.20 kg
Gewicht (zonder voet) 4,7 kg
Hoogte 585 mm
Hoogte (zonder voet ) 424,7 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W