Je bent nog niet ingelogd
Samsung ViewFinity S7 LS27D706EAUXEN 27" 4K Ultra HD IPS monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
13x
De Samsung ViewFinity S7 LS27D706EAUXEN is een 27-inch 4K Ultra HD monitor met IPS-paneel, ideaal voor professionele en creatieve toepassingen. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels biedt het scherpe, gedetailleerde beeldweergave. Het display ondersteunt HDR10 voor verbeterde kleurdiepte en contrast. De 60 Hz verversingsfrequentie en 5 ms reactietijd zorgen voor vlotte beeldweergave. Het brede kijkhoeken van het IPS-paneel maken het geschikt voor teamwerk. De 16:9 beeldverhouding is perfect voor moderne content en productiviteitswerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 8806095541846 |
| Vendorcode | LS27D706EAUXEN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptief beeld | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | Eye Saver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -2 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 39 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 23 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 23 W |
| Vermogensverbruik (max) | 80 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Type standaard | Eenvoudige standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 612.9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,9 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 41,6 mm |
| Gewicht | 5.00 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,5 kg |
| Hoogte | 473.2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Automatische bronwissel+ | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Uitschakeltimer plus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Samsung Eye Saver Mode | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | TÜV mark |
| Certificering | Windows 11 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095541846 |
| Vendorcode | LS27D706EAUXEN |
| Artikelnr | 1147761 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





