LG Ultrafine 32U720A-B 32" Ultra HD VA USB-C monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De LG 32U720A-B 32" Ultra HD VA USB-C monitor biedt een krachtig 4K UHD-scherm van 32 inch met een resolutie van 3840 x 2160 pixels. Het VA-paneel zorgt voor diepe zwarten en levendige kleuren, ondersteund door HDR10-technologie. Met een reactietijd van 5 ms en een verversingssnelheid van 60 Hz is deze monitor geschikt voor een breed scala aan toepassingen, van productiviteit tot multimedia. Bovendien is het apparaat voorzien van een USB-C-poort voor eenvoudige aansluiting en opladen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsSeptember 2025
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Backlight type Edge-Lit
Paneel Type VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 90 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.061 mm
Pixeldichtheid 139,87 ppi
Reactietijd 5 ms
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-adapter, uitgangsspanning 20 V
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 35 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroom 9 A
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 34,6 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 714.3 mm
Breedte ( zonder voet ) 714,3 mm
Diepte 250 mm
Diepte ( zonder voet ) 45,7 mm
Gewicht 8.10 kg
Gewicht (zonder voet) 5,2 kg
Hoogte 597.8 mm
Hoogte (zonder voet ) 420,1 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W