Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG computer 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Wide Quad HD LCD Z monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG is een gamingonitored met WQHD-resolutie van 2560 x 1440 pixels op een 27-inch scherm. Met een verversingssnelheid van 240 Hz en een reactietijd van slechts 0.03 ms biedt het monitor snelle, vloeiende beeldweergave. Het W-OLED paneel ondersteunt HDR10 en DisplayHDR 400 True Black voor uitstekende kleurnauwkeurigheid en contrast. De 16:9 beeldverhouding maakt het geschikt voor verschillende toepassingen en entertainment. Een veelzijdige keuze voor professionals en gamers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Paneel Type | W-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black, HDR10 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Paneel Type | W-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1500000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 390 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 40 - 240 Hz |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black, HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.229 mm |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1300 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 135 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.300 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Game modus | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 20 - -5° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | 45 - -45° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | 90 - -90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 24 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 25 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 605 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 605 mm |
| Diepte | 219 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 50 mm |
| Gewicht | 6.70 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,2 kg |
| Hoogte | 508 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 368 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636314350 |
| Vendorcode | 90LM0CW0-B01971 |
| Artikelnr | 1168031 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





