Je bent nog niet ingelogd
Philips 24M2N3201PL/00 23.8" Full HD 260Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Philips 24M2N3201PL/00 is een 23,8-inch Full HD monitor met indrukwekkende prestaties voor gaming en professionals. Met een vernieuwingsfrequentie van 260 Hz en een reactietijd van slechts 0,3 ms biedt deze monitor ultravlotte beeldweergave. Het IPS-paneel zorgt voor brede kijkhoeken en accurate kleurweergave, terwijl HDR10-ondersteuning diepere contrasten en levendiger beeld mogelijk maakt. De 1920x1080 resolutie en 16:9 beeldverhouding maken hem geschikt voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Refresh Rate | 260 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 8721038007756 |
| Vendorcode | 24M2N3201PL/00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 86 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 24.0 inch (61.0cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 290 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 260 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 85,9 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 260 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 95,3 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.275 mm |
| Pixeldichtheid | 92,56 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 107 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Wit |
| Gebruik | Gaming |
| Officiële goedkeuringen | CB; CE Mark; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; EAC ROHS; UKCA; EMF; FCC; ICES-003 |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 16,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 540 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 540 mm |
| Diepte | 195 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 55 mm |
| Gewicht | 3.14 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 2,55 kg |
| Hoogte | 433 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 325 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldverbetering | SmartImage game |
| Compatibele besturingssystemen | DDC/CI; Mac OS; sRGB; Windows 11/10 |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Portugees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Grieks, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Russisch, Vereenvoudigd Chinees, Spaans, Zweeds, Traditioneel Chinees, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Evnia Precision Centre |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721038007756 |
| Vendorcode | 24M2N3201PL/00 |
| Artikelnr | 1168872 |
| Merk | Philips |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






