GIigabyte GO27Q24G 27" Quad HD 240Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Gigabyte GO27Q24G is een 27-inch QHD gaming monitor met indrukwekkende specificaties. Het W-OLED paneel biedt een verversingssnelheid van 240 Hz en een reactietijd van slechts 0,03 ms, ideaal voor competitieve gaming. De resolutie van 2560 x 1440 pixels levert scherpe beeldkwaliteit, terwijl DisplayHDR 400 True Black voor uitstekende contrast- en kleurweergave zorgt. De 16:9 schermverhouding is standaard voor gaming monitors. De USB-C aansluiting voegt functionaliteit toe. Dit is een veelzijdige monitor voor gamers en professionals die hoge prestaties en beeldkwaliteit nastreven.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Gigabyte
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsApril 2026
Garantie36 maanden
Toon meer
429,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type W-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 58,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.229 mm
Reactietijd 0.03 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible
Kleurdiepte 10 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Equalizer, Crosshair
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Geint. USB hub ✖︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 21°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar 15 - 15°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek 0 - 90°
Scharnier✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 27 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 36 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 604.4 mm
Breedte ( zonder voet ) 604,4 mm
Diepte 187.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 54,4 mm
Gewicht 5.60 kg
Gewicht (zonder voet) 4,1 kg
Hoogte 526.5 mm
Hoogte (zonder voet ) 350,2 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 15 W