Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Essential USB Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De Lenovo Essential USB Muis is een praktische invoerapparaat ontworpen voor zowel thuiswerk als kantooromgeving. Met een bedrade USB-verbinding biedt deze muis betrouwbare connectiviteit zonder batterijen. De muis beschikt over drie knoppen en ondersteunt een maximale resolutie van 1600 dpi voor nauwkeurige cursorbesturing. Met een compact gewicht van 70 gram is deze muis gemakkelijk mee te nemen. Dit invoerapparaat combineert eenvoud en functionaliteit voor dagelijks computergebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 70 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
| EAN | 192330828895 |
| Vendorcode | 4Y50R20863 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, CB, CE, EAC, FCC, ICES, KCC, RCM, Serbia, TUV-GS, UL, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Gewicht | 70 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 192330828895 |
| Vendorcode | 4Y50R20863 |
| Artikelnr | 1011117 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



