Je bent nog niet ingelogd
CHERRY MC 2000 Zwarte Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
2x
De CHERRY MC 2000 is een betrouwbare zwarte muis speciaal ontworpen voor Home en Office gebruik. Met drie ergonomische knoppen en een kabelverbinding biedt deze muis stabiliteit en responsiviteit op het bureaublad. De muis beschikt over een maximale resolutie van 1600 dpi voor nauwkeurig werk. Met een gewicht van 118 gram ligt de muis comfortabel in uw hand. Het eenvoudige design maakt de CHERRY MC 2000 geschikt voor dagelijks professioneel en privégebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cherry |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 118 gram |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4025112083334 |
| Vendorcode | JM-0600-2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, TÜV-Süd/GS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik | 50 mA |
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Gewicht | 118 gram |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Laserkleur | Rood |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4025112083334 |
| Vendorcode | JM-0600-2 |
| Artikelnr | 948846 |
| Merk | Cherry |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Besturing efficiënte navigatie in één hand. De infraroodmuis CHERRY MC 2000 met tilt-wheel biedt topkwaliteit op het gebied van afwerking, precisie en betrouwbaarheid. Uniek in zijn klasse.
• 3-knops muis
• Tilt-wheel voor horizontaal/verticaal scrollen
• GS-certificering
• Resolutie 1.600 dpi
• Infraroodsensor
• Geschikt voor rechts- en linkshandigen
• Symmetrisch design
• Standaardformaat
• 3-knops muis
• Tilt-wheel voor horizontaal/verticaal scrollen
• GS-certificering
• Resolutie 1.600 dpi
• Infraroodsensor
• Geschikt voor rechts- en linkshandigen
• Symmetrisch design
• Standaardformaat
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




