Je bent nog niet ingelogd
Steelseries Aerox 3 WL Gen 2 Magenta Haze Draadloze Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
+ GRATIS MUISMAT
❮
❯
❮
❯
De Steelseries Aerox 3 WL Gen 2 Magenta Haze is een draadloze gaming muis die gebruikmaakt van de geavanceerde SteelSeries TrueMove sensor met een maximale resolutie van 26000 dpi. Met een hoge polling rate van 4000 Hz en zes programmeerbare knoppen biedt deze muis responsieve prestaties voor competitief gamen. Het lichte design van slechts 68 gram zorgt voor optimale hanteerbaarheid, terwijl de oplaadbare accu onderweg gamen mogelijk maakt. Via Bluetooth of RF 2.4GHz verbinding en instelbare RGB-verlichting completeert deze muis je gaming setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Steelseries |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | SteelSeries TrueMove |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 68 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Steelseries Aerox 3 WL Gen 2 Shadow Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 109,00
Steelseries Aerox 3 WL Gen 2 Ghost Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 109,00
Steelseries Aerox 3 WL Gen 2 Magenta Haze Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Roze
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ GRATIS MUISMAT
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 120 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 0,25 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | SteelSeries TrueMove |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Roze |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 80 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 58 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Gewicht | 68 gram |
| Hoogte | 22 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 26000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 40 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 4000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurnaam | Magenta Haze |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5707119066242 |
| Vendorcode | 62716 |
| Artikelnr | 245909 |
| Merk | Steelseries |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
ONTVANG NU EEN COD ZOMBIES EDITION MUISMAT!
Bij aankoop van geselecteerde Steelseries muizen krijg je een gratis Steelseries QcK L COD Zombies Edition muismat!
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
TRUEMOVE 26K-SENSOR – 26.000 DPI voor hoge nauwkeurigheid met een snelheid van 400 IPS en 40G versnelling voor supersnelle bewegingen, soepele tracking en geen gemiste muisklikken.
80 MILJOEN KLIKKEN — Gemaakt met duurzame mechanische schakelaars die gegarandeerd 80 miljoen klikken meegaan, voor een scherpe, consistente activering die zijn gevoel en prestaties in de loop van de tijd behoudt.
SUPERLICHT, WATERDICHT - AQUABARRIER™ IP54-gecertificeerd voor bescherming tegen waterspatten, stof en vuil dat in de muis terechtkomt, en hij weegt maar 68 gram.
QUANTUM 4K DRAADLOOS - Je kunt makkelijk schakelen tussen supersnelle 2,4-GHz draadloze verbinding en Bluetooth 5.0, waardoor je kunt genieten van lage latentie voor competitief gamen en makkelijk verbinding kunt maken met meerdere apparaten.
PRESTATIES DIE LANGER MEEGAAN DAN JIJ — Tot wel 200 uur batterijduur met één keer opladen, zodat je langer kunt gamen zonder onderbrekingen.
80 MILJOEN KLIKKEN — Gemaakt met duurzame mechanische schakelaars die gegarandeerd 80 miljoen klikken meegaan, voor een scherpe, consistente activering die zijn gevoel en prestaties in de loop van de tijd behoudt.
SUPERLICHT, WATERDICHT - AQUABARRIER™ IP54-gecertificeerd voor bescherming tegen waterspatten, stof en vuil dat in de muis terechtkomt, en hij weegt maar 68 gram.
QUANTUM 4K DRAADLOOS - Je kunt makkelijk schakelen tussen supersnelle 2,4-GHz draadloze verbinding en Bluetooth 5.0, waardoor je kunt genieten van lage latentie voor competitief gamen en makkelijk verbinding kunt maken met meerdere apparaten.
PRESTATIES DIE LANGER MEEGAAN DAN JIJ — Tot wel 200 uur batterijduur met één keer opladen, zodat je langer kunt gamen zonder onderbrekingen.
Toon meer
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Jeremy Roberts
Geschreven bij: Steelseries Aerox 3 WL Gen 2 Shadow Draadloze Gaming muis
Geplaatst: 15-04-2026
5 dagen in bezit
Good product
Good
+ GRATIS MUISMAT
❮
❯
❮
❯



