Je bent nog niet ingelogd
Edifier S355DB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Edifier S355DB is een premium 2.1 speaker set voor pc en andere apparaten. Met een totaal vermogen van 150 Watt en een ingebouwde subwoofer van 70 Watt levert het systeem krachtige, gebalanceerde geluid. De luidsprekers beschikken over drivers van 8,9 centimeter, terwijl de subwoofer een 20,3 centimeter driver heeft. Het breed frequentiebereik van 200 tot 40.000 Hz zorgt voor detail in zowel lage als hoge tonen. Verbind draadloos via Bluetooth of gebruik de bekabelde aansluitingen zoals USB-C, Coax en HDMI. Een ideale keuze voor muziek, films en gaming.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | Bluetooth, Coax, HDMI, USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Vermogen RMS | 150 Watt |
| Frequentiebereik | 200 - 40000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 3.81, 8.9 cm |
| Afmetingen speakers | 134 x 226 x 163 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Vermogen subwoofer | 70 Watt |
| Diameter driver subwoofer | 20.3 cm |
| Afmetingen subwoofer | 267 x 295 x 317 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | Bluetooth, Coax, HDMI, USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Afstandsbediening | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Surround | ✖︎ |
| Vermogen RMS | 150 Watt |
| Frequentiebereik | 200 - 40000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Vermogen speakers | 15, 25 Watt |
| Diameter driver speakers | 3.81, 8.9 cm |
| Afmetingen speakers | 134 x 226 x 163 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Vermogen subwoofer | 70 Watt |
| Diameter driver subwoofer | 20.3 cm |
| Afmetingen subwoofer | 267 x 295 x 317 mm |
| Gewicht | 13900 gram |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 6923520217182 |
| Vendorcode | S355DB-BK |
| Artikelnr | 125299 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
