Je bent nog niet ingelogd
Razer BlackShark V2 HyperSpeed Draadloos Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
17x
De Razer BlackShark V2 HyperSpeed Draadloos Wit is een over-ear headset ontworpen voor gamers. Met ondersteuning voor meerdere platforms waaronder PlayStation 5, Xbox One, Nintendo Switch en PC biedt het veelzijdige connectiviteit. De headset beschikt over Bluetooth-verbinding en is voorzien van actieve ruisonderdrukking voor een immersieve audio-ervaring. Het lichte gewicht van 280 gram zorgt voor comfort during langere gamesessies. De headset is uitgerust met volumeregeling en een USB-aansluiting voor optimale compatibiliteit. Met een kabellengte van 1.80 meter biedt het flexibiliteit in gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox 360, Xbox One |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 280 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 8886419378204 |
| Vendorcode | RZ04-04960200-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 4200 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 12 - 28.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox 360, Xbox One |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Gewicht | 280 gram |
| Hoogte | 200 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Driver type | TriForce |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oorkussenmateriaal | Traagschuim |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | SBC |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| USB-connector | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | THX Spatial Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Oordopjes | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419378204 |
| Vendorcode | RZ04-04960200-R3M1 |
| Artikelnr | 1150234 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




