Je bent nog niet ingelogd
Shuttle XP slim DH610V2 PC/workstation barebone 1,35L maat pc Zwart Intel H610 LGA 1700
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle XP slim DH610V2 is een compact barebone-systeem met een inhoud van slechts 1,35 liter, perfect voor ruimtebesparende toepassingen. Dit zwarte pc-systeem biedt ondersteuning voor Intel H610 LGA 1700 processors en beschikt over twee DDR5 geheugenslots voor uitbreidbare prestaties. De barebone is voorzien van 7 USB-poorten en 1 USB-C poort voor flexibele connectiviteit, aangevuld met HDMI-uitgang voor videoweergave. Dit compacte ontwerp maakt het geschikt voor kantoor, media center en professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 7 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 887993008950 |
| Vendorcode | SHU-DH610V2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Seriële poort(en) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, VCCI, ETL, CB, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom, HDD |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type behuizing | 1,35L maat pc |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 6,32 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| ECC | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Supported memory clock speeds | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Gewicht | 1300 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| LAN controller | Intel I226, Intel I219V |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 2 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal USB poorten | 7 x |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| VGA uit | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Chipset moederbord | Intel H610 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Type processor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993008950 |
| Vendorcode | SHU-DH610V2 |
| Artikelnr | 1170378 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
