Lanberg WF10-2306-10S rack 6U Wandrek Grijs
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Lanberg WF10-2306-10S is een robuust en compact 6U wandrek in de kleur grijs. Met een hoogte van 336 mm, breedte van 280 mm en diepte van 310 mm is dit rack geschikt voor de plaatsing van diverse IT-apparatuur. Het gesloten frame en totale gewicht van 5 kg maken dit een duurzame oplossing voor thuiskantoor of kleine kantooromgevingen.
Merk Lanberg
Rack Units6 U
Maat Rack10"
Frame typeGesloten
Hoogte336 mm
Breedte280 mm
Diepte310 mm
Gewicht5000 gram
Kleur ProductGrijs
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN5901969416923
VendorcodeWF10-2306-10S
Eigenschap Waarde
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Frame type Gesloten
Kleur Product Grijs
Materiaal Staal
Soort Wandrek
Energie
AC-ingangsspanning 230 V
Gewicht en omvang
Breedte 280 mm
Diepte 310 mm
Gewicht 5000 gram
Hoogte 336 mm
Inhoud van de verpakking
Moeren inbegrepen✓︎
Kenmerken
Maat Rack 10"