Lanberg WF10-2306-10B rack 6U Wandrek Zwart
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
15x
De Lanberg WF10-2306-10B is een robuust 6U wandrek van 10 inch in de kleur zwart. Met een hoogte van 336 mm, breedte van 280 mm en diepte van 310 mm biedt het voldoende ruimte voor diverse apparatuur. Het gesloten frameontwerp zorgt voor bescherming van de componenten. Dit compacte wandrek met een gewicht van 5500 gram is een praktische oplossing voor het organiseren en opbergen van IT-apparatuur in kleinere ruimtes.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Lanberg
Rack Units6 U
Maat Rack10"
Frame typeGesloten
Hoogte336 mm
Breedte280 mm
Diepte310 mm
Gewicht5500 gram
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN5901969416916
VendorcodeWF10-2306-10B
Eigenschap Waarde
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Frame type Gesloten
Kleur Product Zwart
Materiaal Staal
Soort Wandrek
Energie
AC-ingangsspanning 230 V
Gewicht en omvang
Breedte 280 mm
Diepte 310 mm
Gewicht 5500 gram
Hoogte 336 mm
Inbouwdiepte (max) 23,8 cm
Inhoud van de verpakking
Moeren inbegrepen✓︎
Kenmerken
Maat Rack 10"