Je bent nog niet ingelogd
Equip 19" Patch Panel ISDN So, 50-Port, black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Equip 19" Patch Panel ISDN So is een compacte netwerkoplossing met 50 poorten voor professionele installaties. Dit zwarte patchpaneel is ontworpen voor rack-montage en neemt slechts 1 RU in beslag. Met afmetingen van 483 x 44 x 100 mm biedt het een efficiënte ruimtebesteding in standaardracks van 19 inch. Het apparaat is ideaal voor het organiseren en beheren van ISDN-verbindingen in netwerkomgevingen waarbij veel poorten nodig zijn. De robuuste uitvoering zorgt voor betrouwbare prestaties in professionele netwerktoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 50 |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4015867593639 |
| Vendorcode | 125295 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 1,17 kg |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 50 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867593639 |
| Vendorcode | 125295 |
| Artikelnr | 797760 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
- ISDN telefoon verdeelpaneel Cat.3
- LSA+ aasluitingen
- 1 U
- niet afgeschermd
- lichtgrijs (RAL 7035) of zwart
- LSA+ aasluitingen
- 1 U
- niet afgeschermd
- lichtgrijs (RAL 7035) of zwart
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
