Je bent nog niet ingelogd
Equip Cat 6 Keystone Patch Panel unshielded 48-port
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
2x
De Equip Cat 6 Keystone Patch Panel unshielded 48-port is een netwerkelement ontworpen voor professionele installatieomgevingen. Dit paneel biedt 48 poorten en past in een standaard 19 inch rack met een hoogte van slechts 1 U. Met afmetingen van 483 x 44 x 92,7 mm is het compact en efficient inpasbaar. Het zwarte ontwerp past goed in moderne serverkasten. Het paneel ondersteunt Cat 6 connectiviteit met Keystone-aansluiting, ideaal voor data- en communicatienetwerken die flexibiliteit en schaalvermogen vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Rack Units | 1 U |
| Maat Rack | 19" |
| Aantal poorten | 48 |
| Hoogte | 483 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 92.7 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4015867164860 |
| Vendorcode | 769248 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 92.7 mm |
| Gewicht | 630 g |
| Hoogte | 483 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 48 |
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Rekmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack Units | 1 U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867164860 |
| Vendorcode | 769248 |
| Artikelnr | 797770 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten