Je bent nog niet ingelogd
Bose Ultra Open Open-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
# Bose Ultra Open Open-ear Draadloze Zwart
Ervaar vrijheid met de Bose Ultra Open open-ear oordopjes in elegant zwart. Deze draadloze koppelingen verbinden via Bluetooth voor naadloze audiobeleving zonder in-ear design. Genieten van tot 7,5 uur luisterkwaliteit per oplading, ideaal voor dagelijks gebruik. Zonder noise cancelling, maar perfect voor wie omgevingsgeluid waardeert. Ontworpen voor comfort en stijl, deze oordopjes bieden open-ear listening met Bose's vertrouwde geluidskwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Bose |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 17817846929 |
| Vendorcode | 881046-0010 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij oplaadtijd (oplaaddoos) | 3 uur |
| Batterij technologie (oplaaddoos) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accuduur | 7.5 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Oplaadtijd | 1 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | oorhaak |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 9 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 17 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 65 x 26 x 42 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid | 103 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 17817846929 |
| Vendorcode | 881046-0010 |
| Artikelnr | 1120624 |
| Merk | Bose |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Gregory
Eerste review
Geplaatst: 02-02-2026
5 dagen in bezit
Fijne open earbuds
Fijn om te dragen
Nauwelijks voelbaar
Blijft goed zitten
Koppelen niet altijd even duidelijk
Geen laad niveau van de case te zien in de app
Het zijn fijne earbuds. Je voelt ze wel maar het is niet meer dan een lichte druk. Het geluid is goed. Bas zijn fatsoenlijk en gaan redelijk laag. Pairen met bluetooth gaat niet altijd even makkelijk. Soms werkte het om de knop op het doosje ingedrukt te houden, andere keer moest ik 1 keer drukken. Als de set in pair mode was, koppelde de earbuds zonder problemen. De set is goed te koppelen aan meerdere bronnen. Je kunt de laad niveau van de earbuds zien. Het is niet te zien hoever de case opgeladen is.
❮
❯
❮
❯
