Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
# Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloze Wit
Ervaar vrijheid met deze innovatieve open-ear oordopjes van Anker. Via Bluetooth verbind je draadloos met je apparaten voor naadloze audio-ervaring. Met een accuduur van tot 8 uur ben je de hele dag onderweg verzorgd. Het open-ear design biedt comfort en bewustzijn van je omgeving, perfect voor dagelijks gebruik. Deze witte Soundcore Aeroclip is ideaal voor wie flexibiliteit en praktisch ontwerp waardeert zonder ingewikkelde inpasvereisten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 194644286347 |
| Vendorcode | A3388G21 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Geel, Wit
Bekijk vergelijking
Huidig
Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 129,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 8 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 32 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Open-ear |
| Kleur Product | Geel, Wit |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,005 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,2 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | Champagne Mist |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644286347 |
| Vendorcode | A3388G21 |
| Artikelnr | 1160103 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
