Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Blauw
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
# Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Blauw
Ontdek vrijheid met de Anker Soundcore AeroClip open-ear oordopjes. Deze draadloze Bluetooth-koptelefoon biedt comfortabel luisteren zonder oren af te sluiten. Met een accuduur van 8 uur bent u onderweg voorzien van langdurig audiogenoegen. Perfect voor wie omgevingsgeluiden wil blijven horen. Het stijlvolle blauwe ontwerp maakt ze een ideale keuze voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 194644286354 |
| Vendorcode | A3388G31 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
Huidig
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Geel, Wit
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 129,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 8 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 32 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | Open-ear |
| Kleur Product | Blauw |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,2 cm |
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | Champagne Mist |
| Oplaadhouder | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644286354 |
| Vendorcode | A3388G31 |
| Artikelnr | 1166792 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
