Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
# Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Zwart
Ervaar vrijheid met deze innovatieve open-ear oordopjes van Anker. Dankzij de draadloze Bluetooth-verbinding geniet je van volledige bewegingsvrijheid zonder storende snoeren. Met een indrukwekkende accuduur van 8 uur ben je de hele dag onderweg voorzien van muziek en audio. Het open-ear design zorgt voor comfort tijdens langdurig dragen, waardoor je tegelijkertijd je omgeving kan blijven horen. Ideaal voor luisteraars die een alternatief zoeken voor traditionele in-ear oordopjes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 194644286330 |
| Vendorcode | A3388G11 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Blauw
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Wit
Kleur Product:
Geel, Wit
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore AeroClip Open-Ear Draadloos Roze
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 129,95
Anker Soundcore Aeroclip Open-ear Draadloos Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accuduur | 8 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 32 uur |
| Wireless Charging | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 10 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,005 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de luidspreker | 1,2 cm |
| Frequentiebereik | 20 - 20.000 Hz |
| Gevoeligheid | 102 dB |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Noise Cancelling | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 16 ohm |
| Kleurnaam | Midnight |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Retourneren | Wegens hygienische redenen kan dit artikel niet worden geretourneerd, tenzij de verpakking ongeopend is. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644286330 |
| Vendorcode | A3388G11 |
| Artikelnr | 1160104 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
