Je bent nog niet ingelogd
NZXT C850 SFX PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
6x
De NZXT C850 SFX PSU is een compacte voeding met 850 Watt continu vermogen, ideaal voor kleine PC-builds. Met Gold 80 Plus certificering biedt het hoge efficiëntie en lagere energieverbruik. Het modulaire ontwerp helpt kabels op te ruimen en verbetert de luchtstroom. De 92mm ventilator zorgt voor effectieve koeling. De voeding beschikt over één 6+2 pins PCI-E connector, één 12V-2x6 connector en zes SATA power connectors voor flexibele componentkompatibiliteit. Het zwarte design past in elke case.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 1 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | NZXT |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 5056547207384 |
| Vendorcode | PS-8G1BB-EU |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat voeding | SFX |
| ATX Versie | 3.1 |
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Active PFC | ✓︎ |
| Koeling | Actief |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 1 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 6 x |
| 4-pins Molex power | 3 x |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Hoogte | 63.5 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | NZXT |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (+12v) | 70.83 A |
| EAN | 5056547207384 |
| Vendorcode | PS-8G1BB-EU |
| Artikelnr | 1167826 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Oleksii
Geplaatst: 24-04-2026
5 dagen in bezit
De beste optie voor de NZXT H2 Flow
❮
❯


