Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 600 STL UPS 600 VA 2 AC-uitgang(en) Line-Interactive
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
De PowerWalker VI 600 STL UPS biedt betrouwbare noodstroomvoorziening met een vermogen van 600 VA en 360 Watt. Dit line-interactive model beschikt over 2 AC-uitgangen voor het beveiligen van essentiële apparatuur tegen stroomonderbrekingen en spanningsschommelingen. De compacte uitvoering maakt het geschikt voor kleine kantoren, werkstations en thuiswerkplekken. Met automatische spanningsregeling zorgt dit apparaat voor continue bescherming van uw elektronische apparaten, waardoor mogelijke schade en gegevensverlies worden voorkomen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 360 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,6 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 4260074980677 |
| Vendorcode | 10121072 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 5 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Type koeling | Passief |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 95,3 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,6 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 6k |
| Vermogen | 360 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schuko-out | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 2 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074980677 |
| Vendorcode | 10121072 |
| Artikelnr | 257274 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯